Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja,meg kiváncsi vagyok.Hogy van ez.
Az ipse a slimfit lazacinges,ner arhetipus a menő napszemüveggel és a csivavaként magánálhordott barinővel.Kvázi egy kiköpött Rákay filip fiatal teszkógazdaságos kivitelben.
Két hónapja mikor még javában irogatta a túlárazott szerződéseket 2-3 milliós fizuért,éltet a tökéletes ner álmot a Gulyás Gergelyes bulikkal,meg a fideszbulik elsó sorában.
Igaz gyűlt benne az ideg mert az asztalál tiborcok és barbarákkal jópofizott ő meg csak a szaros negyedvonalban évente csak szazmillót tett zsebre adófizetői pénzből.de sebaj.Dőlt a buli szóltak neki hogy feltünés nélkül lépjen le.Első csapás kirúgták a jól tejelő kényelmes állásból,és még a lölö sem akarta felvenni.Érthető hogy begurult,amekkora egója van.
De hogy "mikroadományokból" összehoz egy fideszgyűlést,fidesz szólamokkal,és még békemenetet is megycsinál,ez kész.
Hogy a picsába tudsjátok így csont nélkül benyelni a teljes ner retorikát ajótokostul?
Tavaly még ha találkozol vele és tudod ki leköpted volna. 🤣
Május 6.-án,időutazó vagy? 🤔
Ja... ezt benéztem! Szóval akkor meg sajnos ügyelek, de még lehet megpróbálom elcserélni...
😁 dolgoztam...
Mész az MP békementére anyák napján? 🤣
Még hát - természetben ☹️ meg ugye a NAV is basztatni fogja a 300 millás adótartozás miatt...
Tudom, tudom... Ebben az országban (is), mindenki kurva! Csak mindenkinek más az ára! 😅
Egy kis farokdörzsi belefér, bár a cégvezéri fizetést is megkapta vajon?
Pedig ez egy igazán mesébe illő történet: a jó fideszes a nincstelen árva lelencből egy csapásra milliárdos bevételű cégvezért csinált!
B+, hogy nektek semmi se jó... 🤣
No még egy "védjük meg a gyerekeinket" történet:
https://atlatszo.hu/orszagszer...
De a jó nem ilyen.
Tóni gépe nem indult el,a polt se mondott le stb.
kezdésnek nem
de majd kiad a hölgy egy nyilatkozatot hogy csak viccelt és átvágta az embert és ennyi lesz sz egészből
félre ne érts nem mosdatom a jelenlegi vezetést, örülnék ha soha nem látnák meg a napfényt és 130 kilós kancigányok tágítanák a seggüket minden nap
de ebből semmi sem lesz
mert ugye ha igaz a sztory akkor megtehetik bármikor következmények nélkül....
Alapvetően egyetértek veled, amit nem vágok, hogy a faszkalap nem egy nap alatt hülyült meg. Miért nem lépett le hamarább a csaj?
Azért kezdésnek nem volt rossza az a hanganyag...
neki 😃
Es van vagy nincs?
vihar a biliben
gyereknek lenne bármi bizonyítéka akkor még látnám is értelmét
mert amiket mond tudja mindenki akinek egy csepp esze is van
kiscsávót meg letarolja a fidess gépezet ha igaza van ha nincs
az összes megafonos szopkodja már a varga hölgy faszát a fészbukon
Én a múltkor már néztem nincs-e ádámcsutkája
láttam valami régi szovjet fekete-fehér filmet, a kolhozban a traktoroslányok. az ugrik be minden alkalommal
igaz , nem láttam még a barátok közt izét, de lehet az színvonalasabb, van itt egyfelől egy komcsi besúgó gyereke, aki finoman szólva rettentően egyszerű, csak hát, a jó kapcsolati háló...... másik oldalon egy irritáló csira, aki szépen felmászott a neje hátán. persze a polgárnak lehet erre van igénye.....? mikor a múltkor a nőstény lemondott és nyilatkozta, h vége, visszavonul a közéletből, reméltem hogy elmegy vmi hasznos termelőmunkát végezni
Te is kicsit masculine-nak látod?
Neki? 😁
az emberarcúnak?
én csajnak szurkolok 😂
Egy nagy műsor az egész,Zé-nek igaza van,bár én a Barátok közt-höz hasinlítottam.
kormánybuktatás? haggyadmár. szánalmas maunikasó ami megy ezek közt