Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Volt egy csatlakozási szerződés ami már nyomokban sem igaz. Piacot adtunk, felvásároltak egy csomó gyárat, tönkretettek iparágakat,számolatlanul viszik ki a profitot. Ezért cserébe jár pénz, a norvégok azert fizetnek be mert nem tagok de élvezik az előnyöket. Ebből a pénzből jár nekúnk is, javíts ki ha tévedek. Na most, ha nincs pénz akkor ezek nem járnak visszafelé sem. Én az ukrán gabonára is olyan tranzitdíjat basznek mint ők az olajra, gázra. 0 tisztelet van Magyarország iránt, mert megszokták hogy mindent lehet aztán most bassza a csőrüket hogy esetleg visszaszól valaki.
Jó hogy adunk esélyt neki is:
Bár nem mostani, de ajánlom figyelmébe mindenkinek! Tanuljunk a történelemből felszólításra...
http://youtu.be/ihQrzR7OW1s
6.30-tól érdekes...
Tényleg kellene tanulni a történelemből! Például azt hogy hülyéket, diktátorokat nem engedünk meghazározó pozícióba!
Esetleg van valahol leírás a 3. világháborúról? Szerintem akkor lehettem influenzás... Valaki?
Most irtam, hogy nincs mas pl. 2010-zel ellentetben.
Lofasz ez, nem ellenzek.
Anna a gyerek óta megpuffadt rendesen,katka meg relatíve jól néz ki de már annyira affektál hogy viszketek tőle,lassan már tányleg csak a bogyókedvenc kunhalmi maradt.
Csekatit meg donát annát valami LMPszerűségben 😁
Végül is eddig nem kavartak elég szart, adjunk nekik még lehetőséget 🤣
Ez eddig mind ok.
Találj helyettük alternatívát.
Mondjuk ferkó belátja hogy floridában szebb a simicska melletti telek,eltünik.
Kit látnál szivesen?
De,csak szar úgy élni hogy a látóterének a 80%-át kitakarja egy vörösen lüktető O1G felirat.
Amúgy elég beteg mentálhigénia csak ezen rugózni mindig.
Te annyira súlyos és annyira komoly tévedésben vagy,
hogy hogy soronként lehetne cáfolni, de inkább bele se kezdek, reménytelen. Alapvető dolgokat nem látsz...
Mi ez a barom becsípődés a fideszeseknél? "Ez jár"! Beléptünk egy "klubba", ahol oda vissza alapon vannak szabályok! Ha te a főnöködtől kapsz lóvét hogy vegyél üzemanyagot(mert egy fuvarozó cégnél dolgozol), te meg elfagyizod, szerintem simán tarkónbaszhat, és még igaza is lesz!
Ja, hogy a civil szervezet ne segítsen sehol, senkin, mert egy rohadt hazaáruló, de mindenféle kontroll nélküli letelepedési bizniszes, kínai, orosz akárki jöhet! Ki a hazaáruló? Ja a filippínó, kínai stb munkásokkal mi a helyzet? És mivel már olyan sokan vannak kellenek a kínai rendőrök? Hogy is volt ezzel az orosz bankkal? Aki belelátott a kormányzat dolgaiba, de nem volt felette senkinek hatalma?
Tényleg a civil szervezetek a hazaárulók!
Most ne azt nézzük, hogy milyenek, azt sokan és sokszor megvitatták csak azt, hogy mekkora európai ellenszélben kell dolgozniuk..
Jol emlekszel, nem is mondtam, hogy ok nelkul lettek levaltva. Csak azt mondom, hogy a mostani kormanyzat sem epp gyumolcsolto Boldogasszony.
Az eu ugyeszseg pont roman peldabol lathato hogy a politikai ellenfel eltakaritasa a celja,a norveg alap is a renitensek fegyelmezese.
Addig mig ukrajna a jogallam es a korrupciomentesseg magasiskolaja az unios vezetes szemeben addig kurvara ne gyere nekem a szent korupcioüldözéssel.
Eleve ha te nem teszel ellene senki sem fog.
Jarj utana,oknyomozz,jelentsd fel unios birosagon ne itt.
Hajra.
A norvég alap nem ajándék pénz volt mint ahogy az úniós pénzek sem. Milyen alapon mondja meg hogy kinek és mire akarja adni? A drága jó civil szervezezeknek akik a rendszer ellen dolgoznak mert a libsiknek nem tetszik? En basznam be mindet a börtönbe hazaárulásért mint a Cseh Katalint meg a többit. Ja ha már civil szervezet, ugymond NGO, ha már kimentik a niggereket akkor miert kötelező idehozni őket, miert nem tudják ott szépen partra tenni őket? Kinek az érdekében dolgoznak? Ez szerinted normális?
Most mégis szavaznának arra aki ellen egyszer szavaztak 😁 ennyit adott ki az eszük
Nem mondtam hogy nem ezekre vonatkoztak! De mi az hogy megakadályozni? Mert ezek építése közben rálát bárki is ezekre az árakra? Csak utólag? Nemmondod... Te meg tudod akadályozni a most éppen szegedi karambolt? Nem? Akkor legalább faszságot ne beszélj!
Miért nem csatlakozunk pl. az európai ügyészséghez? Ha minden rendben van itthon akkor miért is ellenzik annyira? Miért nem kellett a norvég alap? Mert nem volt totális kontroll? Inkább lemondunk 70mrd-ról mert egy kis százalékát nem mi osszuk be?
"Maaargit! Nooooormális?"
En most is azt teszem.
Mindegy csak feri es sleppje maradjon tavol.
A kiirasok ezekre vonatkoztak,tetszettél volna mrgakadalyozni pampogás helyett.
Bar az konnyebb most is mint tenni valamit.
Nekem valami Bokros csomag rémlik, meg 36%-os adókulcs, a repülőtér eladása és lenyúlasa meg ilyenek, persze lehet rosszul emlékszem 🤷‍♂️ Ja meg hogy hazudtak reggel meg délben meg este 🤣
Most is lenne, de ugye alternativa tekinteteben rosszabbul allunk.
Háthogyne, kiírásokban benne volt hogy túlárazva kell a 10 centis kilátót építeni, magánházat csinálni a vendégházakból, mennyibe is fájt a ceredi óvoda? A képzésekre mennyi ment el, és mennyit csináltak meg? A lakosságnak járó vissza nem térítendő pénzből vehető szigetelést helyett az önkormányzatokat szigetelték le, majd a családok vehettek fel "olcsó" kölcsönt! Stb.
Nem hinném hogy kötelezően így kellett költeni, "metazeucsakeztengedte"... Kicsit sántít a magyarázat.
Akkor volt is mi ellen ha jól emlekszem, de most csak a libsi hiszti megy, hogy ők nem lophatnak úgy mint előtte, de hát ez sajnos ilyen.
Ez 2010-es Fidesz szavazokrol is elmondhato. Ok sem valakiRE szavaztak, hanem valaki ELLEN.
Nagyon fáziskésésben vagy,kilátó-stadion már rég nincs,és amikor volt az úniós pályázat ilyet engedett meg,véletlen sem gazdasági versenyképességre.
LMP-momentum-Mihazánk-Thürmerék. 🤣
Én maximálisan megértelek. Engem azért nem érdekel, mert nem tudok rajta már változtatni. Zoli mondta jól, hogy amin nem tudunk változtatni, azon miért rágódjak, idegeskedjek???
Foglalkozok inkább A családommal, magammal, a jólétem megteremtésével......
Aki akar, az meg örlődjön!!!!