Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

varga-maGYAR FÉLE csörte? kormánybuktatás az smafu? Senkinek vélemény? szurkolás? ellenszurkolás?
Vagy senkinek nem éri el az ingerküszöbét?(gondolkodós)
azt nem kétlem 😂 csak kinek az a kérdés 😐️
Kinek?
jó lesz az , majd meglátod
Nézem a híreket és Ukrajna "besorozás" ............... mennyire lesz jó katona akit meg vernek és úgy raknak a furgonba vagy húzzák végig a földön . Hogy nem akar meg halni "hazáért ". De mi ért is
Én is gyáva volnék meg halni ...... de még ha honvédelemről volna szó valahogy csak csak mennék .
Viszont mostani háborúknak nincs köze a honvédelemhez ..........miért is lenne hisz az vesz földet aki akar ahol akar .
Most perpillanat Ukrajna is fel van vásárolva már rég a világ túl topjáról is .
És én olvasatomba azért legyek halott vagy rokkant hogy egy idegenek a felvásárolt földjét védjem .
Amugy Budapest teli van komoly luxus Ukrán autókkal (és gondolom más európai nagy városba is ez van ) . Ami meg azt a képet is közvetíti hogy csak a csóróra nincs szükség és dögöljön meg .
Ja még azt is mondja hírekbe hogy most diktatúra van de háborús helyzetbe nem megy másképp .
Ez a világ nagy hum-buk 😂 😂 Azért csodálkozok azon hogy akit aszfalton húzva soroznak be utána hogy adnak éles fegyvert a kezébe
Köszönöm 😊
Ez korrekt megfogalmazása a dolognak. Respekt
azért nem adók szervezeteknek gyűjtőknek mert lemorzsolódik a adomány
és mivel van nehéz helyzetbe levő ismerős barát akkor inkább öt segítem egy a egybe
Pl: van egy olyan barátom akit sajnos nem vet fel a ész ,és már a házát is elbukta jó pár hülye döntése miatt ........ amugy dolgozik rendesen ,de persze a sok hiéna behajtótól alig marad pénze ezért inkább neki veszünk kaját vagy adók pénzt amikor szükséges vagy hívjuk át ebédre . Mint hogy élelmi szer adomány gyűjtögetőnek rakjak valamit a kosarába ami persze csak ünnepnap kucsorbálnak a éhezőknek .
De szerintem ha valaki akar segíteni jó szándék biztos talál a mikrokörnyezetébe ilyen rászorulót .
És ez saját vélemény de tán több értelme is van .............mint utalni pár ezer forintot és utána vállba veregetve magunkat egy könnycsepp elmorzsolása közbe felsóhajtani oooooooooooooooooooooo Istenem látod milyen jó ember vagyok én 😂
nem szoktam adakozni mert csóró vagyok meg én se kaptam sosem semmit
de ösdzefogtak a tanárok meg a hivatali dolgozók azrán gyűjtögettek, aztán maradt a pecából pár zsugor konzerv aztán odaadtam ha már ekkora nagy felfordulás volt
aztán kiderült kár volt, de most már mindegy buktam ettől nagyobbat is....
1x küldtem egy kis pénzt devecsernél, de azóta se és soha nem is fogok, helyieknek és csak személyesen adok bármit is, de pénzt nem.
nem szabad ........................így nem vagyok szociálisan érzékeny
ha segítek csak személyesen akár munkával akár anyagilag
van a környezetemben ágrólszakadtat akt lehet pátyolgatni
én meg oda adtam a konzerveket a köcsög ukránoknak
volt gyűjtés a faluba mert ide is jött pár ukrán menekült, aztán mint utólag kiderült csak az alja cigó volt, akik még azt is fikázták amit ingyen kaptak
azért egyből megmutatkozik hogy életképtelen egy-egy gazdasági ágazat ha nincs támogatás
bezzeg amikor adták a támogatást boldog volt mindenki mint pl pár éve amikor a disznó tenyésztőket tömték pénnzel, olcsóbb volt a német disznó ide szállítva mint a hazai
ekkor nem tüntettek hogy egy csomó gazda szarba került miattuk
Akkor legalább megjön az eszük, és elzavarják a lipsiket 😁
Akkor vigyázok nagyon a kamrába lévő tízen pár konzervre és 20 db zacskó tésztára 😬
Igen mert nem adnak.
Ha ők ki fogynak, akkor mi is ?
https://www.vadhajtasok.hu/202...
👏 🤣
Ne szégyelld!
Mással is fordult már elő szerintem. 🤣
Vadász vadász.............. 🙃
Tuti volt, mert álítottad, hogy büdös a szájuk. 🤔
Nekem fogalmam nincs, hogy milyen a szájuk. 🤣
Mesterien simítasz. De ez már rajtad marad. 🤣
Volt már roma csajod, akivel smároltál? 🤣
Mondjuk ez igaz, még nem találkoztunk. 🤔 😬
Honnan tudod? 🤔
Remélem csak sejted?! 🤣
Mégis büdös a szájuk. 😒
Nem tom, de úgy eszik, mint mi a tiktakkot 😅