Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt hiszed ezeket adják puszira?A 99%ra egy mihaszna cigány nem jogosult.
Akkor ott a gond gyökere.
Felénk egyre több település számolta fel ezt a szemléletet, és ott tartunk hogy jó néhányban teljesen kitakaritották őket. Amugy sincs pénz, nincs miből osztogatni legfeljebb a nagy településeken ahol.van miből.
Majd ki mit, mennyit osztogat nekik 🤣
Felétek.akkor tényleg eltartják a cigányokat. De már nem ez a jellemző. Mingyá választás, szavazzatok meg másik testületet amelyik nem cigánytámogató
Innen, hidd el tudnak csemegézni!

https://kezenfogva.hu/ellatasok_tipus
Szerinted. De hagyjuk!
Persze,mikor annyi a cigány hogy maguk közül választanak polgit ott biztos ez kehet.De mára már szinte csak a családi amire számíthatnak.
Kapják a családit,meg lopnak.
Ezt már mind az önkormányzat adja,és nem kötelező,hanem adható
Sokan dolgoznak már, ahil vagyok ott a sofőrökön kívül legalább 80% roma a bizti őrök, raktári melósok (kivéve persze a mongol,bfilippinó stb. népeket akik kb. a fele lehet), előzö helyemen is évek alatt egyre többen lettek, segély nincs viszont meló lett.
Önkormányzat az illetékes. Ezek szerint sok pénze van. Vagy fosnak😃
Felénk meg igen, sajnos.
Felénk ugyan nem.
Én nem tudom máshol hogy van de ha van pénze az önkormányzatnak arra költi amire akarja. Az állam már rég nem támogatja ezt a fajta segélyezést meg semmilyet se.
Ugyhogy a polgármesteri hivatalba kéne szóvá tenned hogy nem.ezért lettek megválasztva
Igazad van, nem lakhatási támogatás hanem lakásfenntartási. 🤣
De szerintem nem a neve a fontos, hanem, hogy osztogatják ezeket.
Miből élnének egyébként, ha semmit nem kapnának? Senki nem dolgozik a családban és mégsem hanak éhen? Fényevők lehet. 🤣
A múltkor írattam át az autót és hallottam bosszankodni egy retket, mert ki kellett töltenie egy papirt azért a kis píízí 🤣
Nem tudom, ez fajta megszünt, régen valóban volt. Csakádi pótlék van de az önkormányzat sehol nem ad már felénk mert nincs rá pénze. Az állam megint nem. Lakhatási meg végképp. Felétek akkor jo soruk lehet, biztos azért mentek el nálunk az összes mert nincs ingyen lóvé.
Gyermekvédelmi, családi, lakhatási.....Esetleg ha már 20-án elfogy a töltény, bemegy a hivatalba és már azonnal utalnak is egy kis gyorssegélyt. De hagy ne soroljam a többit! Ebben egy roma származású, esetleg kimerítőbb választ adna neked.
Tudom, tudom, a feleséged ebben dolgozik......
Majd csinálok egy videót, amikor a postást körbeállják a posta elött. Elképzelhető, hogy a lottónyereményt fizeti nekik. 🤣
Már megszünt nagyrészt. Még a közmunka megy ugy ahogy de abba se korlátlanul
De milyen segélyezés?Milyen segélyt kap egy mihaszna munkanélküli?
Pl nekem biztos nem 😁
Igazad van.
Én még esetleg azzal egészíteném ki, hogy ideje lenne már egy kicsit a segélyezéseken reformálni!
Mert addig amíg a postás a helyébe viszi a pénzt semmittevőknek, addig rengeteg olyan ember él még magyarországon, aki nem " hajlandó" az általad említett tetves szar melókat elvállalni.
Felajánlani a munkát nekik! Amennyiben visszautasítja, azonnal elvenném a segélyeket.

De csak a kapu elé kell kimenni, és átvenni a postástól a pénzt. Melyik az a bolond, aki inkább dolgozna a pénzért?
Ebben lenne kivetnivaló?
"és leszorítva a magyart és bérét!" - ezt most nem tudom, ez butaság részedről, vagy csak ismételgetett libsi panel...
Tudod, hol dolgoznak fülöpök? Az olyan tetves szar melókban, amit magyar nem vállal el... lehet ez Samsung, vagy mint felénk, baromfi vágóhíd.
Pont, ahogy Zoli írja: a magyarok meg nyugatra mennek dolgozni, olyan munkára, amire németet nem találsz, vagy csak 2-3x annyiért.
Abban nem találsz kivetnivalót?
A migri kvóta nem önkéntes,kötelező,sőt ha nálad jött be nálad is marad,törvény szerint,legalább ne ferdíts.
A letelepedési kötvényes dolgozni akar,befektetni,nem a szociális rendszeren élősködni.
Nagyon ne mosd össze a kettőt.
A nagy úniós piacnál vállaltuk a munkaerő szabad vándorlását,a filippinokat azért veszik fel mert olcsóbban dolgoznak.
A magyart is azért veszik fel németben mert olcsóbban mossa le a német nyuggert mint a német,és elvégzi azt amit a német.
Azt nem kritizálod?
B+ nem úgy van hogy a gödi gyár az ősellenség,miért akarsz a magyar munkásoknak rosszat?
Engem az a része nem érdekel hogy ki milyen pénzt hogy rak zsebre,a filippino sem érdekel,hisz ahogy te is írtad,dolgozik.És nem kell a hülye duma hogy kiszorítja a magyart,aki ma dolgozni akar,az tud is.És ami a legfontosabb,a kecskebaszók kivételével többnyire úgy jönnek ide az emberek,hogy elfogadják az itteni szabályokat,ezt a kecskebaszók nem tudják és nem is akarják.
Rendben: Szóval ránk akarnak erőltetni! Tudtommal nem betelepíteni akarják, hanem elosztani, majd te saját hatáskörben eldöntöd hogy maradhat-e, vagy kamu az egész, és mehet haza! Ha még ennyit sem akarsz kínlódni vele, akkor fizetsz és nincs vele gondod. Nekem az utca végén pont van egy menekültszállás! Szerencsére nem volt sosem gondom velük. Még akkor sem mikor tényleg özönlöttek befelé.
Viszont abban igazat adok mindenkinek, aki azt mondja: Ha ide jössz tanuld meg a nyelvet, próbálj meg beilleszkedni, ha nem lehet tovább állni! Nem érdekel a vallása, identitása, de azt művelje otthon!
Elvileg ez a kiindulási pont! Tudtommal sosem volt arról szó hogy itt van 200 migri csinálj neki házat, adj munkát, és kövesd a vallásukat.
De akkor te légyszi azt magyarázd már el hogy miért jó nekünk az a migráns, aki letelepedési kötvényt vesz, minden ellenőrzés nélkül, nem tudni ki fia-borja, aminek a kamatait az ország fizeti, a sikerdíjjat valaki nagykutya, vagy ismerőse zsebreteszi.
https://hang.hu/gazdasag/elkep...
Vagy azok a filippínók, akik 200e-ért húzzák az igát a samsungban, kiszorítva, és leszorítva a magyart és bérét! Persze mindezt úgy hogy munkahelyteremtés címszóval minden egyes munkahelyet támogatásként előre kifizetett az állam több mint tíz évre. Amúgy ezek az akkugyárak véletlenül nem viszik ki a hasznot? Hmmm...
És ez egy, állítólag, nemzeti kormány?!?