Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert ezt sugározzák a libsik az egyszerű agyakba.
Könnyedén...
De ezek nem fogják
Európa harcképes lakosságát már rég letörték olyannal hogy homofob náci ezért elbuzisodot migráns baszó lett ( főleg nyugat ) akik ép a leglelkesebben akarnak Oroszokkal csatázni (mármint a "vezetők" )
Mellesleg Európa töketlensége ott is meg mutatkozik hogy pl gázt mi veszünk minden honnan Orosztól is és nem fordítva az az nem mi adunk el ilyesmit
Ha orosz akarna be is tudna jönni max usanka lenne neki ék-fék
Mellesleg nem attól "félek" hogy a Orosz be akar jönni hanem hogy mivel nem számítunk csata teret csinálnak Európából is mint most Ukrajnából . Én szerintem Ők úgy gondolkodnak hogy pár 10millió fehér emberért nem kár és a számla csak hízik és hízik
A vezető nagyon okos politikusaink ezzel akarnják befolyásolni és maguk melé állitani a gyarlókat az ostobaságukban. Aki gondolkodik az tudja nagyon jól hogy az ukrán süketelés hogy egész europát le akarja igázni putyin totális marhaság.
Tehát náluk célba ért a mantra....az jó mert ezek fogják támogatni a totális háborut bár harcolni nem akarnak majd
amúgy azt honnét veszi a nép hogy putyin le akarja tarolni európát?
egyik nap voltam egy helyen ahol nem túl okos nem túl tájékozott népet hordott össze a szél, aztán putyint már egyenest hitlerhez tették hasonlóvá aki világuralomra tör
"megállítsák Oroszország előrenyomulását a Nyugat felé"

olvasd már el és rakd tisztába magad 😂
Az a durva hogy ugyanez a dal volt mar berlin es groznij meg kabullal is,meg a háttér.

http://youtu.be/79sXfQsFdyM?si=8zjQH2tFmg4OtlNZ
aztán vannak ettől durvábbak is, nagy picsájú nigger nők óriási pinával
és elhiheted kurvára nem vagyok kíváncsi a dagadt nigger picsákra, de mégis jön százszámra
Igazi hippi ....... szexelj ne háborúz 😋 és igaza van 😂
😁 😛
ha az a cél hogy ijesztgessenek hogy jól beszarjak akkor jelentem meg történ ........... elégelsz 😭
https://www.vadhajtasok.hu/202...
nagyon alkarnak háborúzni 😬
baszki miyen inerteneted van neked 🤣
hát nem
én akárhová nézek csak pinát látok a twitteren
pl
a kis geci sárgák mindet szétszedtek azt jól megtanulmányozták és lemásolták
és most gyártják egy tálrizsért 😂 😂 😂 ravaszak voltak 😂
minden betűvel egyet értek 😁
Fiatalon roppant okosnak éreztem magam
most már elmúlt 😂 😂
most már bölcsebb vagyok 😂 😂
aztán majd elmúlik az is 😋
Az a tiktok. 🤣
A tiktok tulaj szingapuri. 😆

http://youtu.be/5W-ufw5Z7ac?si=KRm-tg2ypElb0XV3
x vagy y tökmindegy nekem twitter aztán jónapot
teli van pinát villantó ribancokkal és csak ez a lényeg 😂
De hogyapicsaba tudjak tiltani orszagra a VPN világában?
azért az nem fura hogy lassan mindent is kínában gyártanak még az olyan csodákat is mint az ájfón aztán baszakodnak velük?
kiemelték kínát a szarból most meg vakargatják a fejüket hogy túlságosan megerősödtek,
Nem csak te nem érted teljesen, senki nem érti. Változik a világ. Ilyen egyszerű. Egyszer kaput nyitunk, utána ugyan azon az ajtón kopogtatunk. Ahogy az érdek kívánja. Furcsa, de el kell fogadnunk.
Musk amerikai... igaz, kicsit kormány kritikus, de ő jól tudja, mekkora a cipője... meg a saját fészkébe nem szarik (nagyot)
A kínaiaknak nincsenek ilyen gátlásai...
X.
a twittwert még nem tiltották be, szóval a szabadság még létezik
Úgy láccik, az usák ballibsiknek (ja, ott "demokratának" hívják magukat 😁) is elgurult a gyóccer 😁 Hol a sajtószabadság, a szabad vélemény nyilvánítás? Vagy az csak akkor van, ha ők irányítják? Hát a tiktokot nem, valszeg ez fáj nekik ennyire.