Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak kitérsz a kérdés elől. Sajnos nem tehetek róla, hogy más okoz örömöt az életben, mint az, hogy ki, mikor mit lopott, lop, és lopni fog. 🤣
Így kerek a világ ✌️
Nem én ajánlottam, hogy váltson feltöltési témát a kolléga így csak kiváncsi lettem volna ennek okára? 🙃
Igen, lehet, hogy ez téged meg Janit nem érdekel, nektek ez ugyanúgy történelem, mint Mátyás király. Én viszont - amiről itt szó van - ezt élőben végignéztem, hogyan züllesztenek le majd lopnak el mindent. Nem láttuk a nagy politikát, akkor nem volt net, meg kussoltak is, nem hivalkodtak a tolvajok úgy, mint mostanság... de nem is kellett, még kisvárosban is láttuk, hogy lett a párttitkárból RT igazgató, tulajdonos, meg az össze aktivista "jó helyre" került, aztán pár év alatt rakétaként lőttek ki. Az akkor "vezéreink" egy része meg a pereputtya ma is ott ül az országházban meg az erős cégekben, egy se lett lámpavasra...
Az már baj lenne, ha ezek a videók mozgatnának. 🤣
A te korodban, hogy vagy ezzel? 🤔 🤣
Ha azokról tenne fel videókat az mozgatna? 🤔 😆
Fordíts akkor azokra időt, energiát! 🤣
Ezek a linkek kevésbé mozgatnak 😂
ha valakinek erre áll fel és ez teszi boldoggá az elég szomorú 😞
annak se párja ,se titkos szeretője ,se kurvája 😂 😂
nekem ebből kettő van stabilan harmadik meg néha 😂
Van akinek erre áll fel 🤣
És boldoggá teszi. 🤣
hetekig tartott mire az ilyen megmondó embereket ki tudtam irtani a fészbukról meg a jutubról
geci ez mind, egy percet se érdemelnek az ember életéből
😂 😂 😂 😂
Baloldali vitézek hun vagytok
http://youtu.be/g4I2x92e-HA;t=431s
lehet ízlelgetni 😐️
hogy is volt ........... ki mivel fut ,hova ??? 😂
https://www.elemi.hu/most-nagy...
Oda menjenek a szegenyek. 🤣
Te nem.
Baja-Bataszek kozt nemreg jartam (tavaly osszel, motorral), akkor meg tuti mosodeszka volt.
Rovid szakasz, de kelloen forgalmas ahhoz, hogy foglalkozzanak vele.
Nem tudom, Szegedtől az 55 meg lett csinálva jópár éve... sztem Baja-Bátaszék közt is, meg az amúgy is rövid, és onnantól pálya felfelé. A 63-as valóban nem túl acélos, de azt azért ki lehet kerülni, az 52-est viszont elég nehéz.
Ha az M9 hídja menne valahova keletre, jó lenne, tervben is volt, de aztán csak a híd lett meg (=gyors pénz) ami nem vezet sehova.
volt tervben egy autópálya keresztbe, csak valamiért abból se lett semmi, pedig abból is lehetett volna sok pánzt lehúzni úgy hogy a nép még örült volna neki
most a híd és a vasút építés a tuti
amúgy a kalocsai hídnak is kb annyi értelme van mint a katolikus papnak a pöcs, meg lehet magyarázni miért jó de attól még teljesen szükségszerűtlen
Persze hogy nem jársz, mert buzi pesti vagy, aki meg van róla győződve, hogy az országhatár az M0-val párhuzamosan húzódik.... de van ám kelet meg nyugat Magyarország is, amit keresztbe gyakorlatilag az az egy út köt össze.
...azon a szaros hídon meg biztosan életedben se fogsz átmenni.
fura hogy az elmaradt, elkezdték aztán abbahagyták, felénk meg olyan utakat megcsináltak ahol óránként 2 autó elmegy
...vagy Bajanal az 55-os, Fehervar fele a 63-as. Csomo ketszamjegyu utunk olyan, mintha aknavetovel vegig lett volna szorva.
Mivel nem járok solt-kecskemet közt,felőlem mehet a híd. 🤣
Én igazán örülök, hogy a szlovákokhoz átadtak - egy immár 40-dik - hiadat, amely összeköt egy 1300 és egy 600 fős falut, hogy szegényeknek ne kelljen 20 km-t kerülni, ha épp egymáshoz akarnak menni. Ez mindössze 3 milliárdba került, ez nem pénz a nemzetek közti barátság erősítésére...
...bár kicsit jobban örültem volna, ha pl. az ország egy fontos útját (Kecskemét-Solt) újítják fel inkább, amin napi 5-10 ezren végigmennek, de sebaj, a hídon biztos sokkal többet lehetett keresni.
akkor szóval nem 😅
Eltalaltad.
te melyik vagy mert nem tetted egyértelművé(kezeit széttáró)
Aki itt baxxa el az értelmes idejét az vagy unatkozik, vagy hülye. úgy látom te választottál 😁