Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát elkezdődőt ................. és itt is az új atom 😂 😂
https://www.vadhajtasok.hu/202...
Kérdésre nem kérdéssel válaszolunk.Szóval benne van a kecskebaszó beengedése,tudod,amit most ránk akarnak erőltetni.
nem értem teljesen ?
azt akarod közölni most oroszbarátok vagyunk vagy mit ?
Oroszországgal mindenki üzletel
vagy hogy nem lengetünk kardot fejünk felet hogy ide minden Oroszt kardélre ?????
Nem Viktor mondta hogy nem akar közös határt a Oroszokkal ...............és ezt most mondta
Nem vagyok Orosz párti régen kérdezel
De most én másképp látom a Szovjetunió nem = mostani Oroszországgal
És liberális kommunizmus fura módon inkább nyugatról jön és nem keletről 😁
Nem tudok változtatni csak tanulni belőle
Ha rábaszok a kalapácsa kezemre fájni fog aztán eltelik egy óra és válltortani nem tudok rajta de emlékszek rá hogy nem volt jó, ezért jobban vigyázok hogy ne vágjak rá még egyszer a kezemre kalapáccsal 😁
Sőt ha valaki elmeséli nekem hogy régen rávágott a kalapáccsal a kezére és fájt neki ........... és ő azt tanácsolja hogy ne csináljak ilyet .Hajlamos leszek hallgatni rá és nem csinálni olyat 😃
Szól a életemet nem töltöm annak a rágódásával hogy kalapács ne verjek a kezemre mert vagy saját vagy más tapasztalatán át emlékszek rá és ezáltal idézem fel és nem csinálom .
És ezt a titkot ha nem tartom magamba és megosztom embertárásimmal az csak a jósszándékom jele és nem a múltbéli meg nem változtathatatlanon rágódásom 😂
Ui: Ha félnék az agygöcstől akkor nem mernék itt kommunikálni .................ez meg a halálmegvető bátorság bizonyítéka 😂 😂 😂
A probléma a bokrossal hogy ez azután gyütt mikor már mindenki tudta hogy látszatkormányzás volt,nem csináltak semmit,trükkök százait vetették be.
Szóval kronológiailag szart halmoztak szarra,elkúrták,majd jött a pénzügyi gebasz,így nem tudták már a piacról finanszírozni az elkúrást,így kellett a bokros bácsit bevetni.
A 08-as válság csak az utolsó kis löket volt nem az ok.
Én nagyon szivesen menedzselném ezt a gyüjtést. 🤣
Már írtam párszor.
Pont mentem be a fóti madaras melletti aldiba.
Rámugrott egy mókus egy aláírásgyűjtés végett.
mondom mire gyűjtesz?
Há hogy ne legyen fóton akkugyár.
Ájjj mondom neki ezt nem írom alá.Ledöbbent,kikerekedett a szeme,miért?
Há szerinted,inkább nálatok legyen,még a végén elhozzák hozzánk.Lefőtt a csávó,pedig csak trollkodtam vele. 😆
a bokros csomag olyan volt mint a fertőtlenítő öntése a sebbe, kibaszott kellemetlen de elkerülhetetlen volt
megoszlanak a vélemények hogy mennyire volt szükségszerű ekkora mértékű szopatása a népnek
Erre is biztos jól emlékszel?! 🤣 👍️
https://www.facebook.com/hadhazyakos/videos/orb%C3%A1n-az-oroszokr%C3%B3l-14-%C3%A9ve-ha-%C3%B6n-fideszes-szavaz%C3%B3-ezt-a-vide%C3%B3t-mindenk%C3%A9ppen-n%C3%A9zz/991920871450413/

De ezt inkább felejtsük el, mert homlokegyenest más utat követünk! Szerencsére!
Ez a múlt, fura dolog 😉
Ki tudja 50 év múlva milyen visszhangja lesz ezeknek a beszédben hallható kijelentéseknek?
Látod, ezért egyforma ez mind!
gondolkozz ember
gödön laknak kb 20 ezren a környező településeken 5x ennyien
ha mindenki csak 5 ezret beadna akkor összejönne egy kurva nagy kupac pénz, lehetne hívni szakértőket tényleges bizonytékokat gyűjteni, és lehetne menni a bíróságra, ha itt nem foglalkoznak velük akkor eu bíróság
de valamiért nincs semmi ezügyben csak a szokásos mellébeszélős dumák
és mint írtam 5 ezer forintba kerülne ami kb 2 doboz cigi ára
100ezer embernél ez már 500millió forint, ennyiből lazán lehet pénzelni egy ilyen vizsgálatot/pert
és evvel most nem azt akarom mondani hogy a gyár nem szennyez, csak ezekben a tényfeltárásokban szerintem kurva nagy hangulatkeltések is vannak
Változtass már a múlton, légyszíves! 🤣
De ha nem sikerül, remélem nem kapsz "agyérgörcsöt" 🤣 🤣 🤣
Viszont tartalak annyira tehetségesnek, hogy neked menni fog. 😇 🤣
norvég alap ? de édes jó szívű ez a "norvég" 😂 😂
én busmanoknak is hívom őket ha nem úgy azok 😉
Jól elemlékszel 👍️
De persze hagyjuk a múlta nem kell háborgatni hisz elmúlt felejtsük el .................. úgyse tudunk változtatni 😂 😂
Nem érzem ennek semmi hátrányát.Bár ha átlátszóval és egyébbel mérgezed magad hamarabb fogsz agyérgörccsel elpatkolni mint akkugyártól,főleg hogy nem gödön élsz. 🤣
Melyikben volt az hogy a ferdeszeműekhez kell igazodni? És annyi sz@rt engednek a levegőbe amennyit nem szégyenlenek?!?
https://atlatszo.hu/orszagszer...
Abban a szerződésben az is benne van hogy ha jönnek a kecskebaszók akkor azokat nekünk be kell fogadni és el kell tartani?
A rothasztott halkonzerjuket vigyek az annyukba.....
THX.
Csakneked: O1G 😅
És milyen feltételeket nem teljesítettünk szerinted? Amit utólag hoztak be és közük nincs hozzá? Ok, a főnököd dönti el, hogy kinek utalja a fizetésed akár 10%-át, küldd már át a számát, szerintem nálam jobb helyen lenne 🤣 Remélem a norvégokra meg kivettetek 50% vámot mindenre ami onnan jön, ha már nem fizet átalányban, de sajnos nem hiszem hogy így lenne.
Ezt leirhattad volna hogy O1G,es nem kell bajmolodni ezzel a betűlevessel. 😆
Hat,hiaba krizltizalom az esot,attol meg vizes leszek.
Igen, van/volt egy szerződés, amely tartalmaz bizonyos feltételeket, a szerződések már csak ilyenek, valamit valamiért! És sejtésem szerint nem az volt benne hogy adjatok nekünk piacot, mi fizetünk és arra b@sszaátok el amire akarjátok! Szóval valaki nem teljesítette a feltételeket. Sőt ha jól emlékszem a hetvenakárhány mrd-ból csak kis százalék felett nem rendelkezhettek volna, mégis inkább veszni hagyták! Úgy viselkedtek mint valami sértődött óvodás! Akkor mire fel a tisztelet?
Szóval a példádat idehozva az asszonynak a 100e Ft-odból utalna 10e Ft-ot... Ja és az asszonnyal meg azért vagy fasírtban mert kurvákra költötted az előzőekben megkapott összeget! Mi is a probléma?
Egyértelmű, legyen az ukrán gabonán megfelelő tranzit! De akkor ez hogy fordulhatott elő: https://atlatszo.hu/kozadat/20...
Lehet ezen is keresett valaki...hmmm...
A mézzel mi is volt? Bár tudom, azt is megmagyarázták... Tényleg csak értünk dolgoznak...
Ne engem kerdezz, te tudsz mindent is. :D

Itt harom dolog segithet, ebbol ketto veres vagy jogilag vethet fel aggalyokat, a harmadik meg az, hogy varunk, amig a megfelelo alternativa megjelenik.

Ettol meg a kritikanak van helye.
Amúgy meg sokkal jobb példa, ha a főnököd azt mondja hogy a fizetésedet jövő holnaptól az asszonynak utalja, mert úgy latja hogy faszságokra költöd és így sokkal jobb lesz szerinte. Közben meg már szarban vagy az asszonnyal, csal ahol tud es ha tudna megfojtana egy pohár vízben. Ez igy jogos lenne szerinted? Egyáltalan mi köze van hozzá? 🤷‍♂️
так что нам делать? 😄