Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem is írhat többet a háziorvos mint 1 hónap, szakorvos mintha 3 hónapot írhatna fel, de ez nem biztos
amúgy frontint mindenkinek írnak fel, asszonynak van migrénes fejfájása annak is írtak fel 3x1 tablettát, meg még valamit
100darabos üveggel tud venni havonta egyet párszáz forint, persze a fejfájásra nem lett jó ellenben tudott aludni tőle este6-tól másnap reggel 9 ig, plusz ebéd után pár órácskát
ezért nem értem minek kell a cigónak mert azok örökké pörögnek, ennyi frontintól 24 órából legalább aludnának 16 órát
De most hol van itt a probléma?Bement a munkahelyére,és 4órán keresztül receptet dobált a felhőbe meg kinyomtatta a tp papírt.
Nem feladod,hisz még el sem kezdted.Én továbbra is várom a választ,miért állítja ki az az orvos a papírt?Felállít egy hamis diagnózist?
Igen, és annak a 40-nek is el lett intézve a dolga. Emberenként kábé három perc, egy dolgozó le is van kötve vele
Jól értelmezed, mint mindent... 😁
feladom
Ennyi tp papírt meg receptet kellett feldobni az asszisztensnek?Abból a 80ból 40csak betelefonált hogy kéne flector a felhőbe.
Látom te nem érted,azt az igazolást ki adja neki?Nem egy orvos?Tehát akkor ha jól értelmezem elég bemenni két nagydarab embernek és bármit felírnak.
Az általad semmire tartott háziorvosnál tegnap 80-as napló volt, ennyi embernek lett elintézve a dolga 4 óra alatt. Egy sebész ez idő alatt valszeg kivett egy vakbelet, te meg aludtál a laktanyában, vagy faxt nézegettél a zuhanyzóban. ☹️
Ami ingyen, az olyan, és minél többet fizecc, annál jobbat kapsz - mondj bármit, ahol nem ez van 😄
Nálunk évek óta nincs hálapénz, biztos van olyan, ahol van. egyrészt megütheti az ember a bokáját, ha elfogadja, másrészt nem is akarnak annyira adni a népek, kivéve az öregeket - azt meg nálunk sosem fogadja el az asszony, mert nincs rászorulva a nyugdíjas 2000 Ft-jára (ezt meg pipi meg blődi nem fogja megérteni és elhinni 😁)
Tudod, kik akarnak legtöbbx adni? a cigók... de azt meg végképp nem fogadja el sose, mert még a gondolata is távol áll, hogy lekötelezték.
Látod, mondtam, nem érted meg, pedig le is írtam... na még1x.
Ez nem lábtörés, ez nem látszik. Bemegy a cigó, viszi az igazolást, hogy pánikbetegséggel már kezelték, és szépen elsorolja a tüneteket, viszi a szakorvosi javaslatot... nem tudod ellenőrizni... kénytelen vagy "elhinni", és felírni neki. Nagyon rafináltak egyébként, olyan trükkökkel jönnek, ami normális embernek eszébe se jutna... mindent megtesznek, hogy meglegyen a szer. A háziorvos annyit tehet, hogy nem ír többet a havi max. mennyiségnél - de kötelező felírni, ha megvan rá a javaslat. Arra képesek, hogy bemennek a hétvégi, ünnapi meg éjszakai ügyeletekre, és ott íratják fel olyan orvossal, aki nem ismeri őket, meg persze ajvékolnak, hogy azonnal kell.
A másik, hogy ott van két nő, ezek meg bemennek hárman, kigyúrva, frissen szabadulva, és ott hőzöngenek, hogy kell nekik a gyógyszer - tudom, te keményfaszú vagy és beleállnál (legalábbis itt, szóban 😁) de a való élet nem ilyen.
Mert nem akarják kideríteni. Ilyen egyszerű.
azért utána lehetne nézni mennyit keres és mennyit költ egy ember
nem tartana sokáig, a nav szerintem 2 emberrel egy nap alatt kiderítene mindent is visszamenőleg 20 évre
persze nem 100 forintos pontossággal de ha hivatalosan van 10 milla jövedelem és 20 milla költés akkor az gyanúra adhat okot
kapásból tudnék most is- 50 embert mondani akinek több millás plusszok vannak feketén, és nem is rejtegeti

azért az is vicces volt hogy 20 éve a vasútnál 70 ezeres fizetés mellett nem kaptam meg a gyereknek az ingyenes étkeztetést mert az átlag jövedelmünk 100 forinttal több volt mint ami ehhez kellett volna
az építőiparban feketén dolgozó ismerős aki 400 alatt sosem kapott az meg megkapta a gyerek után az ingyenes kaját mert neki minimálbér volt csak hivatalosan
aztán olyan kocsival hordták a gyereket az oviba hogy a házam meg minden vagyonom nem ért annyit

és itt most nem arról van szó hogy azért a 4-500ért mit és mennyit kellett dolgozni hanem azon hogy ezek eltitkolt jövedelmek és kurva könnyű lenne kinyomozni
Mik a szankciók? Ha lennének, nem működne.
De sajnos működik.
De hiszen vannak szankciók,de mint a lentebb irt is jól mutatja,"mindenki tudja hogy kamuznak,de nem lehet mit tenni"pont a fehér ember bassza el hogy nem él feltételekkel,hanem adja mert jobb a békesség.
dokik
hálapánz nincs, magénrendelés van, aztán ha egy műtétre 1+évet kell várni akkor letetszel az asztalra egy jól látható összeget és máris hónapokra csökken a várakozási idő, és utána még illik elmenni legalább egyszer magánrendelésre vinni még egy kis pénzt...
házidokikhoz is hordják a pénzeket, saját családban is van olyan akiről tudok hogy hordja, termékek már nem nagyon vannak de azért sütiket meg hasonlókat azért szoktak vinni de nem a dokinak hanem a feleségének
szóval azért nem kell kategórikusan kijelenteni hogy nincs hálapénz, lehet nincs annyi mint anno volt de az sosem fog eltűnni
"Mindenki tudja, hogy kamuznak, de nem lehet mit tenni, nekik ez jár"
Érdekes megközelítés.Mi az az indok,ami szerint nekik ez orvosi szempont szerint jár?Nem írtam soha hogy egy orvos szemét lenne,sőt,nagyon sokra tartom a munkájukat,a háziorvosokét kivéve,de ezt már sokszor írtam.De valahogy mégiscsak ott tartunk hogy az orvos miatt kapják a gyógyszert.És igen,egy könnyű kitérő válasz......"de te úgy se érted az egyszerű eszeddel"
nekem csak a torral jön be, régebben sokkal érdekesebb volt, utána szétváltak lett .hu meg .com aztán ritkában nézegettem
csak fura hogy a nagy demokráciában ilyet megtesznek, pedig szerintem (bár mocskolódnak) de valótlant nem állítanak
mert ugye aki kurva az kurva, még akkor is ha svájcban
Ne mondjad már, hogy ezt is adják puszira! 🤣
De.
Ilyenéknél kijátszani a rendszert, mint a többi, nekik "járó juttatásnál".
Ez ennél bonyolultabb, de te úgy se érted az egyszerű eszeddel... mert te már eldöntötted, hogy az összes orvos szemét és korrupt bűnöző.
Ez mind defektes, mindenféle orvosi papírjuk van, meg nagyon jól tudják, mit kell mondani, hogy indokolt legyen a gyógyszer. Mindenki tudja, hogy kamuznak, de nem lehet mit tenni, nekik ez jár
Szerinted ez az egyetlen dolog, ami tilos, bűncselekmény, de mégis..........
Amíg nincsenek szankciók, ezek így működnek. Ne csak az egészségügyre fókuszálj!
Znet. Mikrohullámú, nem kábeles.
Az melyik?De gondolom igen,mikor nekem még bejött már akkor is írták hogy nem tudom melyik szolgáltató már tiltotta,aztán két nap múlva a voda is kilőtte.
Chrome. A szolgáltatóm lesz a ludas, sztem ők még nem tiltották le.
Milyen böngésződ van?
A böngészőmmel.