Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pont egy évvel ezelőtt voltunk kovidosak,az akkor 2hetes fiam jobban viselte a kovidot mint most egy év elteltével az influenzát. Elmennek az anyjukba hülye faszságaikkal.
Nincs már rá szükség, hisz háború van(kezeit széttáró) Ha majd az is lecseng lesz más. (gondolkodós) Majd jön a környezetvédelem. Annak a zászlaja alatt nyomorítanak tovább minket. (kezeit széttáró)
Ugyanannyi kovidos van, mint tavaly, csak elgyengült, kb. egy náthával egyező a legtöbbeknél. Pár öreget még mindig elvisz, de ez ugye egyéni, lehet, ők a szezonális influval is mentek volna ☹️
Oltást nem tolják már annyian.
Pedig én hogy könyörögtem érte,pont ahogy kéribaromlaci mondta
https://hirklikk.hu/kozelet/ma...
van valami, mert ma voltam ezt-azt venni az auchanba, egy tucat idősebb ember maszkban járkált, de még a parkolóban is és 2 pénztáros is maszkban melózott a helyén. a legkomolyabb az a nyugger volt, aki a bevásárlás után egymagába beült a kocsijába és a maszkkal a képén elhajtott
Tényleg,van még hullám? És hanyadik? Kéri doktor oltat még? Bogyó meg szerintem az influenzát is.duplán kérte.
Na most akkor mennyi is az annyi valójában?
https://www.blikk.hu/aktualis/...
Persze akik az ellátás hiánya miatt meghaltak azok is covidban haltak meg
minden téren van, faternak a 20 perces hályog műtétre várt 3 évet
idén nagy nehezen megcsinálták
amúgy az egészségügy lassan összedől, nálunk már a vérvételre is időpont kell és ritka amikor 2 héten belül van időpont
pár éve odamentél, vártál 10-20 percet legrosszabb estetben egy órát és megvolt, ami vicces hogy most se csinálnak se többet se kevesebbet, csak valami buzi kitalálta az időpontot
pl eltört az ujjam, aztán vissza kellett menni x hét múlva hogy megnézzék mi van vele, el kellett menni röntgenre és nem csinálták meg mert nem volt időpont, hiába a doki küldött, kellet volna kérni arra a napra amikor visszamentem ellenőrzésre (utólag kiderült rá is írták a papírra)
na azóta is megyek..... mondjuk ferdén forrt össze ez tisztán látszik röntgen nélkül is
Amikor ugynezt modtam anno sokan lehülyéztek.itt is, hogy ilyen nincs, mindenkit ellátnak, nincs semmiféle visszaesés ezen a téren......aztán mégiscsak
Szerintem is biztonságos mind NO PARA(meghajlós) Én viszont szeretek veszélyesen élni, ezért nem adattam be magamnak egyet sem(kezeit széttáró)
Hülyeség! Mind ugyanolyan hatásos és biztonságos!Ha nem hiszed,kérdezd meg a kéribaromlacit,majd ő megmondja a tutit.
Tudom: "Angolok, hülyék, hülye angolok"
De azért lassan csak felszinre jön pár "apróság".
Most már az angol parlamantban ( meg az EU parlamentben) is kimondják, hogy van némi probléma a mRNA oltásokkal, mert nem olyan biztosnágosak mint az próbálják állítani egyoldalúan a kezdetek óta. Választ keresnek arra is, hogy pl európában miért az átlagosan 15-16%-os túlhalálozás. (Magyarország ebben jobban áll az átlagnál a kb 5-6 %-val--> lehet annak köszönhetö, hogy nem mindenki mRNA oltást kapott, de van ahol meg az átlagnál magasabb.)

http://youtu.be/MwXapOzcKzs

Florida államban már kifejezetten nem ajánlják 18-39 év között férfiaknak az oltást, mert szignifikánsabb magasabb lett szivbetegségek-ebben meghaltak száma az elmút évben az adatok elemezve, ami nem magának a virusnak tudható be, mert Izraelben meg csináltak egy másik adatanalizist amiven 200-500 ezer ember egészségügyi adatait elemezték még 2020 ban a virus megjelenésekor, és nem volt nagyobb a szivbetegségek aránya fertözésen átesetek és az egészségesek között...

De még mindig vigyázni kell, mert az egyik oldal hazudozhat bármit következmény nélkül, de mikor ellentapasztalatok jönnek felszinre akkor minden egyes veszöt jó helyre kell tenni, és minden kimondott szót meg kell gondolni, különben "hiteltelen" -nek lesz titulálva. Azért eredményes még mindig sokak elött a kampány, mert a köztudatban az egyszerü emberek általánositanak ( pl az "oltások"- közben pedig ugye csak bizonyos típusok és lehet azokból is csak bizonyos variánasok, vagy gyártzási egységek), és ez már elég arra, hogy rásüssenek akármilyen bélyeget. Holott az angol parlamanetben is már arról beszélnek, hiteltelenné válik a tudomány, mert a legfontosabb jellemzöjét a vitát tették egyoldaluvá, és egyszerü cenzurásással elhallgattaták a másik oldalt akiknek gyakorlatilag mindeben igazuk lett. Csak közben belebasztak sok szerencsétlenben pár adag mérget, és szintén analizisek szerint rosszabul türik már késöbbi fertözéseket, és nagyobb arányaban fekszenek el mint akik természetes úton szereztek immunitást, vagy csak elöször esenek át rajta. Persze ez utóbbi mondat is csak egy általanosító mondat, mert kéne forrásmegjelölés, hol végezték, mikor, milyen korosztályok esetében, stb...
Èrthetö, hogy bizonyos embereknek mások a meglátásai. akár ebben a témában is. Ha valaki túlsúlyos, eleve egésszégügyi problémákkal bír, eljárt felette az idö, nagy a kockázata hogy nem élne túl egy komoly kihívást tegyen belátása szerint, és vállaljon egy másik kockázatot, hogy beadat egy hanyagul tesztelt ( az eu bizottság meghallgatása szerint), kisérleti szert, de hogy fünyiró elven belenyomják minden arra járóba... közben azt hangoztatva, hogy másért teszed, mert megakadályozza terjesztését a betegségnek, holott ezt nem is tesztelték, és most már egyesek látni vélik hogy ebben is átdobták a palánkon az embereket..., de perszenem ez volt az elsö, és nem ez lesz az utolsó eset.
szerintem meg sok igazság van, csak egy kicsit mindegyik más
Igazság egy van, az objektív, az szokta ezt relativizálni aki maga is ferdíteni szokott és ezzel akarja azt mondani mikor kiderül, hogy nem mond igazat, hogy hát, de a másik is kamuzik nem csak ő.....valóban nehéz meghatározni ki mikor mond igazat és a fake news-oknak pont ez a céljuk, hogy elbizonytalanítsák a fogyasztót aki már nem tudja kinek higgyen el bármit is így apolitikus lesz (jellemzően ez a politikában van jelen).
egy hír sincs ami ne tükrözne valamiféle egyéni/céges nézőpontot
volt olyan rendezvény amire meghívták a gyereket is hogy csináljon róla tudósítást, rejta kívül még jó sok ilyen "amatőr" volt és egy kicsit mindegyik más volt pedig a téma és a rendezvény ugyanaz volt, ráadásul teljesen párt és érdek semleges
az igazi hírek meg olyan mint amikor 2 szomszéd vitatkozik valami faszságon, bármelyiket hallgatod meg igaza van.....
A médiafogyasztók különösen megvezethetőek velünk ellentétben mert mi csak azért nézzük, olvassuk hogy tudjuk minek nem szabad hitelt adni. Amúgy az altright oldalak nem média? Nem tudom azért kérdem, de amúgy biztos nem azok mert ott az igazat írják nem a propagandát. 🤘
egyértelműen a tv.
A média kártékonyabb a föld összes atombombájánál...
pár évig mi is főzettük
fater összeszedte a szilvát, lemosta, kimagozta ami rohadt-kukacos volt kidobálta és ment a hordóba
amikor kiforrt olyan volt a cefre hogy meg lehetett inni, nagyon jó szilvabor lett belőle, na ezt kifőzve olyan volt hogy az úr összes angyala lejött a mennyből kóstolóért
csak már sziva sincs meg faternak sincs kedve majd 80 évesen baszakodni a cefrével amit meg sem iszik
Csongrádon rokon saját termést csinálja a öreg de bérfőzeti hivatalosan . Nagyon finom 😍
szereltünk gyöngyösön, kaptam egy liter pálinkát ajándékba
aztán kiderült a szilvát kiskőrösről hordja az ember, azt modja feléjük már nem lehet kapni
jó megérte 150km-ről hazacipelni a helyi üdítőt 😂
Sör is dukál mellé. 🤗
Most hoztam Csongrádról 😁
Ez jó ötlet
Meg is kóstolom 😍