Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te most miről beszélsz?
Ahhoz képest hamar rámozdultál és ütötted a kalkulátort.
Ki hívta őket,az asszony?
..és még csak nem is érdekel.
mondom nem voltam. Én épp a horgásztúrám közepén tartottam amikor történt én csak beszéltem velük telefonon(kezeit széttáró)
Akkor legalább láttál tűzoltókat dolgozni.
hát mi(kérdőjeles)
attól meg nem a disznóól ég le 😂
akkor a villanyóra szekrénybe is összekötöttem ezt azt 😅
itt még nincs olyan hideg(óranézegetős) A bojlis sátramba tök jól elvagyunk az udvaron(meghajlós)
attól nem gyullad ki semmi 😂
mert ha túlélted akkor azt jelenti hogy levert a biztosíték
meg, hogy itt nem kell szaladniuk a medve elől(kezeit széttáró)
túl soknak találtam a villanyvezetéket mondom egyszerűsítek rajta nem kell oda annyi kábel összekötöttem ezt azt(kezeit széttáró)
én horgászni voltam 1 hétre 😂
De honnan tudod, hogy 2 hónapja volt(kérdőjeles) Amíg a biztosító nem pengetett inkább kussoltam(gondolkodós)
Még szerencse hogy az mit sem számít.
Szerintem az.
Te tényleg felgyújtottad a kazánnal?Ajánlatom továbbra is áll,jöhet a család hozzám hogy ne fagyjanak meg.
Most engedhették háziőrizetbe, az előzetesben ritkán van net. 😁
A lényeg, hogy a biztosító ne jöjjön rá miképp keletkezett a tűz. 😁
Azt írtad hogy dagadt vagyok.Ez az állítás nem fedi a valóságot,tehát valótlan.És vagy olyan hülye hogy ezt két adatból teszed.
Nem valótlan. Vélemény. A vélemény nem lehet valótlan. Ahogy a közeg nevezi: fogalmilag kizárt.
.
.
.
.
És továbbra is tartom.
Ja.Szép lett volna ha megtörténik,de nem történt.Itt aki valótlant állított az adatok hiányában,az te vagy.
Szép is lett volna.
elhízás
assan 15 éve hogy először jártam romániába motorozni, és egyből feltűnt hogy a lányok sokkal áramvonalasabbak mint itthon
nem volt a gatya 2 oldalán kibuggyanó zsír, nem volt nagy has stbstb
persze kivétel mindig mindenhol akad de általánosságban sokkal kevésbé voltak zsírosak mint az itteniek
most már ott is akad szép számmal, és csak 15 év telt el, ennyit számít a jó léttel járó sokkal több készétel fogyasztás
Én nem is állítottam hogy nincsenek túlsúlyos emberek.