Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg próbáltuk mindegyiket :( szitál.
Probakeppen vedd le a plexit es a hatso dobozt. Ha nem szital kulon-kulon rakd vissza, hogy melyik okozza. Fek nem ut?
Szia!
A kormánysúly, súlya a gyárival egyezhet?
A villaszög alatt az értem, ha meredekebb, idegesebb, könnyebben fordul, de rázhatja az elejét. Nekimentek valaminek és egy kicsit beljebb ment az eleje.
A régi gumival is megvolt ez a jelenség?
Szia
Próbáltuk nagyobb keréknyomással is igen, 2,2 vel de a gyári előírás az 1,75 :) semmi sem változott, igen a gumi gyári új volt 2 -3 hónapja azóta van nálam.
Igen kormánysúly van rajt nem gyári picit nagyobb.
Hátsó telók gyáriak jók, nem magasabb. kormány szöggel mire gondolsz? (amúgy az egyenes futása jó csináltunk egy ilyen vizes beton után száraz betonra érés tesztet 1 nyomon halad.)

Ez a baj nekünk sincs már ötletünk :( ezért kérdek itt hátha valaki találkozott ilyesmi jelenséggel.
Szia!
Próbáld ki nagyobb nyomással, 2,2-2,5 bár nyomással, 1,75 szerintem nagyon kevés. Gyári új gumi? Kormánysúlyt néztem a képen, gyárinak látszik.
Ha nem gumi, akkor biztosan a kormányszög kevés. Hátsó teló gyári, nem magasabb? Vagy meg ütötték és az eleje beljebb ment valamennyit.
Több ötletem nincs rá.
Sziasztok. Szeretnék itt is segítséget kérni hátha itt jön meg a jó megoldás. Az alany egy Kymco people 250 Nagyrobogó. 2006 os A kérdés: szitál az eleje, de nem jövünk rá mi a gond :( Új gumi elől, voltam gumisnál aki motort is centíroz meg nézte jó. kormánycsapágyak jók nem lóg nem kotyog, balesetnek deformációnak nyoma nincs, teleszkópok gyáriak, A jelenség elő jön jó és rossz úton egyaránt, 1 kézzel fogva a kormányt már ijesztően rázza cibálja ide-oda a kormányt, ha rá fogok 2 kézzel elmúlik. Nem kis apró szitálás hanem nagy szinte bólogat balra jobbra . gumi nyomás gyári 1,75. Típusa elől hátul egyforma: Dunlop Scootsmart 16" kerék. Aki járt már így vagy esetleg tudja mi lehet a gond az kérem írjon egy emailt: pimpa1974@freemail.hu re. köszi.
Szia! An-zo Gyömrő, itt nézd meg. Én náluk találtam kymco alkatrészeket korábban.
Sziasztok!! Van valakinek esetleg kymco bet&win 250 hez bontott alkatrésze? Kellene egy pár dolog !! Elöre is köszönöm
Sziasztok .Van Közületek, önök között olyan egyén aki tud értékes információkkal szolgálni hogyan lehetne javítani egy Kymco agility 50 .2019 évjárat e4 motor elektronikát hogy ne hagyjon cserben az uzemanyagárlamlás végett minden második nap ?pár dolog lett javítva cserélve karburátor takarítva ,kapott nagyobb jeteket de így sem az igazi.
Sziasztok,

Egy elso generacios (2000 koruli) MXU 50-es quadom van (kormanyon van a lampa nem a sarvedokon), motort szeretnek cserelni benne. Melyik kymco robogoban van ugyanez a motor? mit lehetne meg konnyen belerakni:?
Van egy Kymco People 50-es motorom. Sajnos vagy 2 éve nem használtam, be sem indítottam. Tud valaki egy olyan szerelőt (Budapesten vagy környékén), aki gatyába rázná, hadra foghatóvá tenné? Köszi!
Sziasztok van 1 Kycom pelempe 150 2002 kiadásu motorom keresek hozzá légszüröházat, Ha tudnátok segiteni megköszönném ezen a számon elérhetö vagyok egész nap 06705200820
Sziasztok! Kymco Zing 125 üzemanyagtankot keresek.....!
Sziasztok! Kymco Zing 125-öshöz keresek üzemanyag tankot...ha volna valakinek eladó..kérem hívjon! 06306676720
Szia! Mennyivel tud menni egy ilyen gép?
Üdv a motorosoknak.
People 50 2T-hez keresek használati utasítást, van ilyen pdf-ben?
köszi
Sziasztok. Új vagyok. Napokban vettem egy Kymco agility 50 4t. Kérdésem az lenne, hogy be inditom és kis idő múlva le is ál. Az elöző tulaj új karbit rakott bele és nem tudta e állítani mert hideg volt. Azt mondta nyári beállitáson van. Szerintetek? Valakinek esetleg rajz, hogyan szedjem szét a burkolatot, mert pár napja nem mér üzem anyag szintet. Már odáig el jutottam, hogy burkolat le de a tanknál lévő nem j9, nem akarom feszegetni.
Sziasztok!
Új vagyok itt és a Kymco Agility City 50 2T táborban is. Kérnék egy kis segítséget a tapasztaltabbaktól!
Használtan vettem egy kereskedőtől a motorom és most nézem át és elvégzem a karbantartásokat is. A motoron minden területen tuningolás "nyomait" látom (kipufogó, segédlevegő, variátor, kuplung, stb.).
Nem tudom, hogy lett e módosítva a henger, de a porlasztóba talált főfúvóka #82-es (miközben a szervíz leírásában #72-es a gyári méret), viszont a motor erősen kér még benzint és most már #92-nél tartok a tesztek során. Nagyon nehezen indul hidegen, de ha bemelegedett már jól megy.
Kérdésem, hogy egy ilyen tuningolt motornál (ha feltételezem, hogy még 50ccm-es), mekkora a megszokott főfúvóka méret?
Szervusztok!
Megtetszett a Kymco Quannon burkolt motor, esetleg gondolkozik valaki az eladásán?!?!?!

Üdvözlettel, KicsiJenő
Szervusztok!
Egy kis segítséget kérnék.
A Kymco Quannon- t gyártják még? Magyarországon lehet új Quannon-t vásárolni?
Válaszokat előre is köszönöm szépen.
Üdv.
Valaki bont kymco zx fever robogót?
Kellene pár apróság!
Zár szett
Aksi takaró idom
2db első index
Kesztyűtartó ajtó
Első sárvédő
Végül egy 70 es henger került a gépre
A vezermutengelyt az lyukakhoz, a főtengelyt gyújtás részén pedig az f. Betuhoz illesztett. Így raktam fel a ez vermulancot, remélem jó az elogyujtas
Szép hangja van nem csörög nem zörög, nem kopog
Aki jobban benne an ebbe segíthetne egy válasszal hogy a jelolesekkel jól hoztam e össze a vezérlést, válaszotokat előre is köszönöm
Sziasztok a kérdésem a következő
A minap felleltem egy kymco agility gy6 motorhoz valo 100 ccm es hengerszette
Vajon típus kompatibilis, vagy csak eliras? Videón láttam hogy valaki rarakta és kész, semmi eszterga vagy marás
Tudomásom szerint csak 90ccm et enged meg
Na az viszont nehéz lesz, mert ha jó szakit találsz akkor vagy nagyon drága, vagy ott vesztegel a motor nála egy hónapot is! Tőlem nem messze is van egy jó szerelő, de mikor nekilát az ivásnak akkor hetekig nem beszámítható! De közben meg a legjobb szerelő közel s távol!