Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

2005 zx636-hoz kormánylengés csillapítót keresek..nem tud valaki?
Hello Aktuális még a cucc megvan ?
Add már meg a számod !
Sziasztok
04 es 636 on cserélt már vki vezérműláncot ?
ugy tudom van vmi bütyök a lánckerék alatt hogy ne ugorjon meg a lánc és ettől nem fordul le a lánc a kerékről.
Tud vki valami megoldást a cserér mert nemakarom széthuzn iezért a blokkot.
Sziasztok. Seítségeteket szeretném kérni. Rendeltem olexit külhonbol, de nem jot kaptam. Melyik kawasakihoz valo a képen látható plexi?
Előre is köszi a segítséget
Kawasaki ZX-6R 2003-04 alkatrészek eladóak.
link
Ugyanitt 07-08as ZX-6R motort megvételre keresek!
Szia!

Hát eléggé megcsappant a készlet, főleg S-es maradt sok, de ha megírod mi az ami érdekelhet megírom hogy van-e:
palinkas@ivanicsfehervar.hu
Pálesz kedves,
Látom, hogy ezek a képek fél éve lettel feltéve, de azért az esélytelenek nyugalmával megkérdezem: van még ezekből valami?

Üdv, Katya
keresek kawasakizx636 05-06 jobb első lábtartó konzolt kompletten vagy sport lábtartó szettet 06703608081
Hali Urak ! Valaki ingyé' nem akar nekem ajándékolni jobb ódali lábratót 636C-re ?
mikor kell a motyó?
Ha valakit érdekel akkor a vaterán meghirdetem:
http://www.vatera.hu/listings/...
okés. nekem a két villára a féknyergekre és a tárcsákra lenne szükségem, mert a 2004-es 636 villahídja nem jó azt kell másikat vennem akkor hejette
körbekérdezek az árakról és alatta!
de még nem 100%
Mennyire gondoltál cimbora?
szia
talán eladom a 2004est kplett
úgy tudom az is jó.

mit adnál érte?
Sziasztok! Z750-em elejét szeretném átépíteni fordított telósra és ehhez keresek egy 2005-ös 636-os komplett elejét! Nincsen valakinek elfekvőben egy amit eladna?
Hali köszi hát karcmentesnek nem nevezném mert használt járgány 2001 es meg én is csinálgattam rajta dolgokat de a korához képest szép állapota van.
Kemény! Szerencséd volt hogy a futót kaptad el és átrepültél felette!
Jól megúsztad! Retek cigók! Balesetmenteset az új motorhoz! Látom még szinte karcmentes...
Hát főútvonalon haladtam városon belül valamennyivel túl léptem a megengedett de nem sokkal,erre egy velem szembe jövő vasgyűjtős ford transit hirtelen bekanyarodott előttem szabálytalanul én fékeztem próbáltam kitérni balra és az utánfutót kaptam el át repültem felette stb... ezekre is csak a jelentésből tudok nem emlékszem semmire a ford transitot cigányok vezették akik azóta is ugyan úgy vezetnek és még anno ők fenyegetőztek.
Hogy kettétört a váz, meg ahogy kinéz a motor arra gondolok hogy örülj hogy élsz...
Na mesélj, mi történt?!
Na ezért adtam el
Hát azt mondom hogy az orvos azt mondta végleges állapot,pedig mindent időben kezdtünk el,mindjárt mutatom miért adtam el
Ha azóta még mindig nem hajlik akkor az haver már jobb nem is lesz attól félek...
Miért adtad el a 6ost?
Nekem 2010.09.08 kor volt a balesetem és igen már minden csavart kivettek belőlem
Mikor történt a baleset?
Nekem nem csináltak gépi hajlítást, ez igaz. Lehet hogy mázlim volt...
Kivették már a csavarokat?